Alışveriş Şartları

Nerelere Sevkiyat Yapıyoruz?

www.seryapi.com.tr den Türkiye’nin her noktasına ürün gönderimi yapabilmektedir.

Siparişlerin Sevkiyatı ve Ücret Bilgileri

Sipariş onayını sepete ekle butonunu tıkladıktan sonra, satın al butonunu tıklayıp sipariş formunu eksiksiz doldurarak (özellikle adres ve telefon bilgilerini) siparişi gönderi tıklamakla birlikte, ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo Şirketinden fiyatlandırılır. Ürününüz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 3 (Üç) iş günüdür. Kargo ücreti adres bilgileri üzerinden tespit edileceğinden telefonunuzdan teyit edilerek size bildirilecektir. Kargo ücreti ürün teslimatı sırasında ödenecektir.Kargo ücreti de kredi kartı ile ödenmek istendiğinde mail-ile ödeme yapmanız gerekecektir. Ödeme alınmadan kargo ücreti size bildirilecektir.

Sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu tutulamaz.

Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri için e-mail yoluyla veya sitenin iletişim bölümünden ulaşılması halinde, şirket yetkilileri konu ile hemen ilgilenip, gerekli çözümü sağlayacaktır.

Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini tam ve eksiksiz doldurmanız, teslimat yapılacak adreste bulunmanız önemle rica olunur.

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

 

EFT/Havale İle Ödeme

EFT/Havale yaptıktan hemen sonra ürününüz kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur. Banka Hesap Bilgilerine sipariş verirken ulaşabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

İnternet alışverişlerinde ki en güvenli ve en rahat ödeme seçeneğini tercih ediyoruz. Kapıda Ödeme denilen bu sistemle ürününüzü teslim aldıktan kapıda ödüyor. Ve satınalma sürecini tamamlamış oluyorsunuz.

Kargo Ücreti

Kargo ücretleri alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile Türkiye`nin her tarafına gönderilecektir. Beğenmediğiniz bir ürünü değiştirmeniz durumunda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

 
 
0.0000
/
0,1094
/
0.0000